page logo

Dobrovoľníci

Vrcholové športové podujatie, akým sú aj budúcoročné majstrovstvá Európy vo futbale hráčov do 21 rokov, sa nezaobíde bez pomoci dobrovoľníkov. Na organizácii záverečného turnaja, ktorý sa uskutoční od 11. do 25. júna 2025 v ôsmich slovenských mestách, sa bude okrem množstva kvalifikovaných pracovníkov z rôznych oblastí podieľať aj viac ako 1000 dobrovoľníkov.

Aj ty sa môžeš stať jedným z nich. Stačí sa registrovať prostredníctvom nasledujúceho formulára a môžeš sa tak stať dôležitým článkom jedného z najväčších športových podujatí, aké sa kedy na Slovensku organizovali.

Klikni na tlačidlo ZAREGISTROVAŤ SA a vyplň formulár čo najskôr.

Spoločnosť SFZ Event, s.r.o. si cení rozmanitosť a snaží sa byť inkluzívna vo všetkom, čo robí. Naším cieľom je, aby mal každý rovnaký prístup k našej organizácii bez ohľadu na pohlavie, rodovú identifikáciu, sexuálnu orientáciu, vek, zdravotné postihnutie, náboženstvo, etnickú príslušnosť, národnosť alebo akúkoľvek inú osobnú črtu. V prípade, že máte nejaké osobitné požiadavky týkajúce sa náborového a výberového procesu, uvádzajte ich prosím v registračnom formulári v časti „Ostatné informácie“, aby sme v prípade potreby mohli zabezpečiť úpravy.